O nas

wyjątkowy gabinet fizjoterapii funkcjonalnej i masażu,
w którym to Ty jesteś w centrum uwagi!

Wyobraź sobie spokojne i przytulne centrum masażu, w którym tuż po przekroczeniu progu możesz zatopić się w niezwykłej atmosferze pełnego relaksu. Punkt Ładowania Zdrowia to wyjątkowe miejsce na mapie Krakowa będące odpowiedzią na potrzeby współczesnego człowieka. Zgiełk miasta, siedzący tryb życia, ciągła praca, wyczerpujące przebodźcowanie… znasz to? Nie czekaj i wybierz czas dla siebie w Punkcie Ładowania Zdrowia.

Kim jesteśmy?

 

Zespół Punktu Ładowania Zdrowia to grupa miłośników zdrowego trybu życia oraz holistycznego podejścia do troski o swoje ciało. W naszym gabinecie masażu poznasz osoby specjalizujące się w zakresie zabiegów fizjoterapuetycznych, takich jak: masaż leczniczy,masaż sportowy,masaż relaksacyjny,masaż ciążowy.

 

Uważamy, że każdy kawałek ciała zasługuje na uwagę, dlatego też w Punkcie Ładowania Zdrowia możesz zobaczyć, z czym wiąże się zapobieganie wadom postawy i jak poradzić sobie z uporczywym chrapaniem. W naszym centrum zdrowia pracują wykwalifikowani specjaliści z obszaru diagnostyki wad postawy oraz diagnostyki bezdechu sennego. W oparciu o wieloletnie doświadczenie chcemy pokazać, ile radości może płynąć z całościowej troski o własne zdrowie.

Nasza misja

 

Punkt Ładowania Zdrowia powstał z myślą o wszystkich osobach, którym brakuje przestrzeni umożliwiającej maksymalny odpoczynek w rękach wykwalifikowanych masażystów i fizjoterapeutów.

 

Wierzymy, że każdy człowiek powinien mieć w swoim harmonogramie dnia chwilę przeznaczoną na efektywną troskę o swoje zdrowie. Chcemy udowodnić, ile radości może płynąć z paradoksalnie niewielkich działań mających ogromny wpływ na jakość życia.

 

Nasz gabinet masażu medycznego i relaksacyjnego to miejsce, w którym otwieramy się na Twoje indywidualne potrzeby w zakresie troski o relację ciała i umysłu.

Co wyróżnia Punkt Ładowania Zdrowia
na mapie krakowskich gabinetów masażu i fizjoterapii?

Profesjonalizm
o wysokiej jakości

 

W Punkcie Ładowania Zdrowia skupiamy się na zdrowiu klienta i efekcie terapii masażem. Jako specjalistyczny gabinet masażu leczniczego stawiamy na rzetelną realizację usług masażu i diagnostyki. Każda współpraca z klientem to dla nas wyzwanie, w którym możemy udowodnić, że masaż może być profesjonalnym narzędziem służącym poprawie własnego zdrowia.

Dynamiczny
rozwój

 

Współczesny świat zmienia się niezwykle szybko, dlatego jako profesjonalny zespół masażystów i fizjoterapeutów każdego dnia poszerzamy swoją wiedzę. W Punkcie Ładowania Zdrowia wierzymy, że doskonalenie swoich umiejętności to podstawa korzystnego rozwoju – zarówno dla nas samych, jak i dla naszych klientów.

Indywidualne
podejście do klienta

 

Działania z obszaru fizjoterapii opierają się nie tylko na spotkaniu z ciałem, ale przede wszystkim z człowiekiem. Podczas codziennej pracy traktujemy indywidualnie naszych gości stawiając na poprawę ich fizycznego oraz psychicznego samopoczucie. Nasz zespół każdego dnia troszczy się o realizację potrzeb osób korzystających z usług masażu i diagnostyki wad postawy lub bezdechu sennego.

Zastanawiasz się, jaki masaż wybrać dla swojego ciała?

Nie czekaj i skontaktuj się z nami – pomożemy Ci wybrać odpowiednią usługę, dzięki której skutecznie rozluźnisz swoje ciało i uspokoisz umysł.